Zabieram Cię w orientalną podróż....znajdziesz tutaj inspiracje i pomysły na łączenie znajomego rękodzieła ze Wschodnimi inspracjami, lecz nie tylko...

Let me take you in the Oriental Journey...You`ll find here mixing of Western craft ideas with Eastern inspiration, but not only....

środa, 19 stycznia 2011

Trzeba mieć charrrraakter:)

Na trendymanii powstał nowy dział  - "Charaktery"- przedstawiający  jej artystów trochę o innej strony. Zostałam wciągnięta na listę i "zmuszona"- odsłonić nieco swoje karty :)

Przy okazji chciałam się pochwalić  wyróżnieniem, które  otrzymałam ostatnio-jest mi bardzo, ale to bardzo miło. 


Jak pisze Bożena Wojtaszek, od której otrzymałam Liebstera-To wyróżnienie dla cichych blogerów (poniżej 300 obserwatorów), którzy po prostu robią swoje:) 
Bożenę poznałam w Poznaniu na Targach Sztuki i cieszę się, że miałam okazję popodziwiać jej niezwykłe  prace na żywo, a Wam polecam również zajrzeć na jej bloga Textile Cuisine i jak ja zakochać się w tej misterności! Dzięki niej zaczynam poważnie zastanawiać się jak zaprzyjaźnić się z maszyną do szycia:) Moim zadaniem jest przekazać Liebstera dalej, do osób które cenię nad wyraz. Przekazuję wiec wyróżnienie do:

As Bozena Wojtaszek is writing, from whom I received Liebster-this award for the silent bloggers (less than 300 observers) who simply do their job:) I met Bozena in Poznan Art Fair and I am glad that I had the opportunity to admire  her amazing works  live.  I recommend you also check out her blog Textile Cuisine and  fall in love with the delicacy, as me! Thanks to her I start to seriously wonder how to make friends with a sewing machine:) My job is to pass the Liebster award on to those guys which I treasure beyond words. So I give honors to:

 2:16- za olśnienia i refleksje, jakich dostaczają jej kolaże
For the revelations and reflections  her collages give me

Mrouh - za niesamowitą radość jaka bije z jej  kartek
For such hudge dose of joy deriving from her scrapbook works 

Tymonsyl - za bycie sobie wierną i inspirującą
For being steadfast and inspitational 

Nejiribana -za niezwykły talent oraz pasję ukazującą piękno japońskiej sztuki haftu.
For amazing skills and passion showing the beauty of japanese embroidery.

6 komentarzy:

 1. Zaczerwieniłam się, jak nie wiem:) Takie wyróżnienie od Ciebie to jak medal, z którego naprawdę można być dumnym. Baaardzo dziękuję i obiecuję nieustająco robić swoje:-)
  A warzywne makatki z Textile Cuisine uwieeeelbiam i podziwiam tak samo, jak Twoje gejsze... aż strach się bać, co będzie, jak spełnisz pogróżki o oswojeniu maszyny!
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje wyroznienia!

  Ja chcialabym Ci przekazac Stylish Blogger Award, (szczegoly na moim blogu)! Pozdrawiam! :)
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 3. o, to i ja się zarumieniam...
  dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście, że wyciągać maszynę! :)

  Dzięki za ciepłe słowa!

  OdpowiedzUsuń
 5. dziękuję! nie wiesz jak ważne są dla mnie powody, dla których mnie wyróżniłaś...
  z maszyną to i ja chciałabym się zaprzyjaźnić, ale jakoś nam nie po drodze;-)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za miłe słowo/thank you for kind comment: