Zabieram Cię w orientalną podróż....znajdziesz tutaj inspiracje i pomysły na łączenie znajomego rękodzieła ze Wschodnimi inspracjami, lecz nie tylko...

Let me take you in the Oriental Journey...You`ll find here mixing of Western craft ideas with Eastern inspiration, but not only....

niedziela, 21 marca 2010

wiosenne wietrzenie Składu

Dożyłam nareszcie tej chwili, że w kalendarzu, na zewnątrz i w moim sercu wiosna. Jeśli wróżyć ze wspanialej pogody tego pierwszego dnia Wiosny, że kolejne dni będą tylko piękniejsze i słoneczniejsze, pozwalające czym prędzej zapomnieć o koszmarze minionej zimy, to tak bardzo się cieszy moja dusza. Jestem spragniona słońca, ciepła, pozytywnej energii, której nijak nie mogłam z siebie wykrzesać w bure, mroźno śnieżne dni dotąd, które starałam się po  prostu jakoś przetrwać.

W Składzie również ożywienie. Urządzam właśnie od dziś wiosenne wietrzenie magazynu, przygotowując go na nową kolekcję wzorów papiery YUZEN CHIYOGAMI. Zapraszam do MOLIGAMI, gdzie w dziale promocyjnym znajdziecie wiele wzorów chiyo, w nowej obniżonej o 20% cenie, które znajdują się w kolekcji  papieru po raz ostatni!  Ponadto, nasz dział "to się opłaca " zapełnił się kolekcją papieru czerpanego KATAZOME, w nowych, wiosennie odświeżonych cenach.


ZAPRASZAM!!!Przypominam, że dzisiaj wieczorem odbędzie się urodzinowe losowanie candy, w którym do wygrania są papiery yuzen,będące zapowiedzią nowych kolekcji składu papieru japońskiego moligami!!!

1 komentarz:

  1. nie mogę się doczekać losowania. mam nadzieję, że zostanę właścicielką tych cudownych papierów. wiem, że nie mam na co liczyć, bo jest duża "konkurencja". jednak wierzę w może szczęście.

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za miłe słowo/thank you for kind comment: